Co nabízím

Naše setkání zahájíme konzultací, během které zjistíme, na co je potřeba se zaměřit. Nejvhodnější techniku a způsob harmonizace vybereme podle toho, co bude cílem terapie při zohlednění Vašich přání a preferencí.

Jemná voňavá masáž s hlubokým zklidňujícím účinkem na tělo i mysl. 

Jedná se o jemnou techniku s velkým účinkem.

Je to terapie těla, která se dotkne i duše.

Vnímám lidské příběhy a ladím pro ně vůně.

Vaši originální vonnou kompozici připravíme dle Vašich aktuálních přání, potřeb a vonných preferencí.

Pracuji s čistě přírodními vůněmi.

Dozvíte se účinky  vybraných éterických olejích na naše tělo i psychiku, zároveň budeme čichat a společně tvořit.

Namícháte si Vaši vonnou kompozici, aby krásně voněla a podporovala Vás na tělesné, duševní i duchovní úrovni.

Je metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, kdy se na jednotlivé akupunkturní body působí jemným tlakem prstů.

Účinná metoda umožňující prostřednictvím konkrétních míst na chodidle ovlivnit další části našeho těla.

Jemná technika obnovující správný tok tekutin a energie v těle. Přináší fyzickou i psychickou úlevu a navozuje pocit uvolnění i zklidnění.

Pomáhá správnému toku lymfy a urychluje tak odvádění zplodin látkové přeměny z tkání.

Dětské masáže: masáže dětí i dospívajících.

Vůně a bylinky: program pro děti v MŠ i ZŠ.

Co používám?

Aromaterapie je přírodní metoda, která má široké pole působnosti. Příroda ukryla svoji esenciální sílu do rostlin. My ji můžeme díky destilérům přijímat v podobě éterických olejů, užívat si přitom jejich vůni a přijímat jejich molekuly plné stimulační nebo relaxační síly. Esenciální oleje můžeme použít v různých oblastech našeho života.

Bachovy květové esence stimulují náš potenciál a jsou neocenitelným pomocníkem při stresu a v dobách krize.

Jsou výborným prostředkem, jak pomoci vrátit své tělo a emoce zpět do rovnováhy. Jak lépe zvládat nejen své emoce, ale i náročné životní situace, které život přináší. 

Pomohu Vám s výběrem esencí pro Váš konkrétní stav a životní situaci. Konzultace je možná osobně i telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo Skypu.

Naše tělo potřebuje ke správnému fungování dostatečný přísun životně důležitých minerálů, které podporují a regulují funkce tělesných orgánů. Jejich rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách jsou nevyhnutelné pro udržení zdraví . Jejich nedostatek se často objeví na pleti, ale časem může způsobovat zdravotní problémy. 

Nabízím konzultaci při výběru konkrétní tkáňové (Schüsslerovy soli), kdy zjišťuji, který aspekt je třeba posílit. Konzultace je možná osobně i telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo Skypu.

"Není na světě bylina, aby na něco nebyla."

Pracuji s bylinkami převážně z "českých luhů a hájů", které používám pro zlepšení celkové psychické i fyzické pohody své i mých klientů.

Příroda ukryla do bylin mocnou sílu, o které jsou ochotné se s námi podělit a stále nám pomáhat. 

Hippokrates: „Lékař léčí, příroda uzdravuje.“

Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, který umí pomoci s řadou zdravotních problémů. Patří mezi komplexní systémy lékařského myšlení a umožňuje tak nalézat odpovědi na zdravotní problémy, se kterými se setkáváme v moderní společnosti. 

Ve své praxi kombinuji znalosti z čínské medicíny s aromaterapií. Na jednotlivé akupunkturní body a meridiány působím prostřednictvím éterických olejů.