Aromaterapie

Aromaterapie je přírodní metoda, která má široké pole působnosti. Příroda ukryla svoji esenciální sílu do rostlin. My ji můžeme díky destilérům přijímat v podobě éterických olejů, užívat si přitom jejich vůni a přijímat jejich molekuly plné stimulační nebo relaxační síly. Esenciální oleje můžeme použít v různých oblastech našeho života.

Pro každého člověka a jeho momentální rozpoložení existuje účinná a vhodná kombinace éterických olejů, která mu může přinést potřebnou úlevu a pohodu. Esenciální oleje se úspěšně používají např. při redukci stresu nebo při nespavosti.

V rámci odborné aroma konzultace si pod mým odborným vedením vyberete esenciální olej vhodný do Vaší masážní směsi, příp. do Vašeho parfému nebo tělového oleje. Můžete vybírat ze široké škály čistě přírodních esenciálních olejů. Uděláme spolu předvýběr a vy si pak sami vyberete oleje, které Vám budou vonět. Nabízím rovněž možnost odlití vzorků éterických olejů (cena dle zvoleného oleje). Rostlinné aromatické silice se tak pro Vás mohou stát zdrojem jemné individuální pomoci. Odborný přístup Vám zajistí voňavou podporu v různých životních procesech a obdobích.